Program

Rafał Pietrwalski

„Logistyka dla eCommerce, wyzwaniem dla eSprzedających czy firm kurierskich?"

Rafał Pietrwalski, Poczta Polska, Z-ca Dyrektora Biura Rozwoju Usług KEP

Menedżer z 15 letnim doświadczeniem w branży logistycznej, absolwent Akademii Ekonomicznej w Katowicach, związany z Pocztą Polską, gdzie współodpowiada za strategię działalności Spółki na krajowym i zagranicznym rynku KEP oraz zarządza produktami segmentu paczkowo-kurierskiego i wartością dodaną w tym segmencie. Z zaangażowaniem bierze udział w projektach koncentrujących się na klientach oraz nowej jakości sieci pocztowej mających na celu zmianę tradycyjnego oblicza Poczty Polskiej w kierunku nowoczesnego oraz innowacyjnego przedsiębiorstwa.

"UX czyli klient, klient, klient!"

Tomek Mroczko, MyBenefit, Projektant UX/UI i specjalista e-Commerce

Wierzy, że kreatywność nie zdaje się na wiele, jeśli nie przekłada się na konkretne rezultaty. Myśli oczami. Projektuje komunikację i rozwiązuje problemy. Szesnastoletnie doświadczenie utwierdziło go w przekonaniu, że dobry projekt systemu sprzedażowego to nie tylko ładna twarz. Dobry projekt wygląda "dobrze", ale jest też sumą doświadczeń użytkownika, logiki, rozwiązywania problemów i opowiadania historii.
Prywatnie mąż Oli, ojciec Leny, Jagody i Stasia. Do pracy jeździ na rowerze, strzela z łuku tradycyjnego i uwielbia kawę.

Tomek Mroczko

Jak Agile zmienił Time To Market w PayU?

Luiza Lipień, Lead Scrum Master PayU

Od 9 lat związana ze światem projektów w organizacjach IT różnej wielkości. Pełniła rolę Program Managera, Project Managera, Qaulity Managera, Product Ownera oraz Scrum Mastera, zyskując doświadczenie w prowadzeniu projektów zarówno w podejściu tradycyjnym, jak i zwinnym. Wieloletnia obserwatorka działania prawa młotka Maslowa i, w związku z tym, entuzjastka prostoty i skupiania się na potrzebach, nie rozwiązaniach. W swojej pracy zafascynowana tworzeniem i rozwijaniem zespołów projektowych. Od 3 lat buduje „Scruma” w PayU i wie doskonale, że „jedyną stałą rzeczą jest zmiana”.

Organizatorzy

Współorganizatorzy

Patronat